ROZWIĄZANIA WWW

Internet staje się z każdym dniem coraz bardziej popularny. Właśnie tą drogą ludzie na całym świecie szukają informacji o usługach i produktach. Także w ten sposób, poszukuje się partnerów w interesach. Każda firma chce mieć swoją ofertę dostępną przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, by być atrakcyjnymi dla potencjalnych klientów, usługobiorców. Strony i serwisy internetowe, systemy zarządzania treścią, sklepy on-line to umożliwiają.
REplus.pl projektuje różnego rodzaju strony internetowe, od niewielkich witryn firmowych poprzez rozbudowane serwisy, aż po zaawansowane systemy zarządzania treścią (CMS), gdzie klient bez znajomości języków programowania może sam być redaktorem własnej witryny. Wystarczy do tego podstawowa znajomość obsługi komputera.

SKLEPY INTERNETOWE

Sklep internetowy to obecnie najpopularniejsza forma handlu elektronicznego. Pozwala ona znacząco obniżyć koszty ponoszone w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Do prowadzenia sklepu internetowego nie jest potrzebne ani biuro, ani nawet magazyn, a personel można zredukować do minimum. W znaczący sposób zostaje też poprawiona komunikacja z klientem, którego preferencje konsumenckie możemy poznać za pomocą automatycznie generowanych statystyk. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjniej określać rodzaj i ilość wystawianych towarów. Poza tym sklep internetowy jest dostępny 24 godziny na dobę, dzięki czemu klient może dokonać zakupu w dowolnej chwili i z niemal dowolnego miejsca w Polsce.

Handel w Internecie rozwija się w Polsce coraz szybciej. Badania SMG/KRC pokazują, że już prawie 15 mln Polaków korzysta z Internetu, z czego robienie zakupów w sieci deklaruje ponad połowa z nich. W roku 2006 klienci kupujący w sieci wydali ok. 4 mld zł, a w roku 2007 wartość zakupów wzrosła aż do ok. 8-9 mld zł. Internauci są coraz bardziej zainteresowani wirtualnymi zakupami, a w sieci powstaje coraz więcej sklepów. Ponieważ założenie sklepu internetowego nigdy wcześniej nie było tak łatwe i tanie, warto już teraz skorzystać z tej możliwości. Zwłaszcza, jeśli dotąd nasza firma działała poza siecią.